Çerkezköy cihazla su kaçağı tespiti

Çerkezköy cihazla su kaçağı tespiti

Çerkezköy cihazla su kaçağı tespiti

Çerkezköy cihazla su kaçağı tespiti, kameralı su sızıntısı, cihazla su kaçağı bulma bizim işimiz. Kameralı Su Tesisatçısı olarak uzun yıllardır su sızıntısı bulma konusunda çalışıyoruz. Son teknolojik cihazlarımızla sızıntının nerede olduğunu duvarlarınızı kırmadan dökmeden, toz, toprak, yeniden inşaat işleri çıkarmadan nokta atışı yaparak buluyoruz. Hassas ses dinleme cihazları, termal kameralı su sızıntısı tespiti ile suyun tam olarak hangi noktadan sızdığını buluyoruz.

Sızan noktayı açarak borunun bu kısımda onarımını yapıyoruz. İlk günkü gibi sağlam ve dayanıklı hale gelen boru ile işimizi bitirdikten sonra duvarı eskisi gibi kapatmak için sizin temin ettiğiniz malzemelerle sıvayarak pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Sıvadığımız duvar kuruduğunda evinizin renginde boyayarak sızıntıyı hiç yaşanmamış gibi yapabilirsiniz.

Çerkezköy cihazla su kaçağı tespiti

Çerkezköy cihazla su kaçağı tespiti

Su kaçağı konusu ciddi bir konudur. Su kaçakları yeni binaların bile ömrünü bitirir. Eski evlerin daha hızlı yıkılmasına sebep olur. Duvarı nem yavaş yavaş mukavemetsiz hale getirerek betonun dökülmesine sebep olur. Kırılıp dökülen duvarlar dışarıya doğru patlar. Evin köşeleri siyah renkli rutubet mantarları oluşturur. Evde rutubet kokusu olur.

Su faturanız kullandığınızdan fazla gelir. Bu gibi sebepler evinizi kaybetmenize ve maddi kayıplar yaşamanıza sebep olur. Evinizin banyo ve tuvalet musluklarında su sızıntısı sesi duyduğunuzda bizi aramanız yeterli. Evin belli bölümlerinde nemlenme oluyorsa. Eskiye göre mutfağınızda tuz şeker gibi maddeler çok nemleniyorsa su sızıntısına işaret edebilir. Faturanız beklediğinizden fazla geliyorsa mutlaka bizi arayın. Gelelim sızıntıyı yerinde tespit edelim.

Çerkezköy cihazla su kaçağı tespiti

Çerkezköy ve diğer ilçelerde su kaçağını yerinde tespit ediyoruz. Kameralı su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma işlerini uzman ekibimizle yapıyoruz. Kusursuz işçilikle su sızıntısı yaşanmamış gibi sorununuzu çözüyoruz. İlk günkü gibi temiz, kuru, bakımlı bina duvarları için hizmetinizdeyiz.

Su kaçakları pis su giderinde de olabilir, temiz su giderinde de olabilir. Her ikisi de bina duvarlarını nemlendirerek betonun içine su sızmasına ve ıslak duvarın çökmesine sebep olur. Bina ömrüne zarar verdiği gibi pis su borusunda yaşanan bir sızıntı varsa kötü kokuya da sebep olur. Temiz su borularındaki sızıntı genellikle rutubet kokusuna, pis su borularındaki sızı kötü kokuya sebep olur. Sağlık ve hijyen açısından bina ömrü açısından hepsi de tehlikelidir.

Çerkezköy cihazla su kaçağı tespiti iletişim

Çerkezköy başta olmak üzere Tekirdağ ve tüm ilçelerine aracımızla anında giderek sızıntının yerini cihazla tespit ediyor, borunun onarımını yapıyor, duvarın sıvasını yaparak duvarınızı eski hale getiriyoruz. Bu güne kadar onlarca evin su sızıntısı sorununu çözdük. Onlarca iş yerinin eskisi gibi işine aktif bir şekilde dönmesini sağladık.

Termal kameralar ve su sızıntısı dinleme cihazlarıyla kısa sürede sızıntının yerini tespit ediyoruz.

Telefon numaramız: 0543 578 71 52

Web sitemizin iletişim sayfası için tıklayın

Facebook sayfamız için burayı tıklayın

Call Now ButtonAramak için TIKLAYINIZ