Çerkezköy lavabo açma

Çerkezköy lavabo açma

Çerkezköy lavabo açma

Çerkezköy lavabo açma, mutfak lavabosu, banyo lavabosu, tuvalet lavabosu açma konusunda hizmetinizdeyiz. Lavabo tıkanıklıklarının neden kaynaklandığını, tam olarak nerede tıkandığını tespit ederek hemen problemi çözüyoruz. Uzun yıllardır tıkanıklık açma, lavabo açma konusunda hizmet veriyoruz. Lavabo açma, tıkanıklık açma işleriniz için bir telefon kadar yakınız. Çerkezköy lavabo açma irtibat 0543 578 71 52

Çerkezköy lavabo açma,

Çerkezköy’de lavabo açma hizmetimiz uzun yıllardan beri profesyonel olarak devam etmektedir. Lavabo açma konusunda uzman ekibimiz ve gerekli cihazlarımızla birlikte çalışıyoruz.

Evimizin tasarımına uygun modern lavabolar için gider borularının görünmemesi gerekiyor. Tüm ev ve iş yerlerinde gider borusu lavabonun altından iner ve altı kapalı olarak tasarım yapılır gider borusu görünmez. Gider borusu görünmediği gibi nereden ve neden tıkandığını da bilemeyiz. Açmak için bazı maddeler kullanır fakat açılmadığını ve lavabonun tıkanmaya devam ettiğini görürüz. Bu durumlar mutfak lavabosunda ve banyo lavabosunda can sıkıcı olur.

Evlerde genellikle sık sık tıkanan lavabolar mutfak lavaboları ve banyo lavabolarıdır. Banyo küveti, duşa kabin gideri, banyo lavabosunun gideri çok tıkanır. Bazen yavaşlar bazen ise tamamen kapanır. Mutfak lavabosunun tıkanmasının sebebi genellikle yemek çöpleridir. Çay çöpleri, yiyecek kabukları, yağlı tava tencerelerin yıkandığında lavaboya akan yağı mutfak lavabosunu tıkar. Banyoda ise vücut kılları, saçlar, vücut yağları lavabo gider borusunu daraltır ve tıkar. Kirlerle oluşan bu tıkaç sertleşir ve artık lavabodan su gitmez olur. Elimizi sabunlayana kadar lavabo dolar taşar. Bu gibi durumlar evi çekilmez hale getirir.

Lavabo tıkanıklıkları ciddiye alınmalı!

Geçtiğimiz günlerde mutfak lavabosu tıkanan genç kızın açıcı madde dökerek açmaya çalıştığı yüzüne patladığı için yüzünün yandığı haberini hepiniz okumuşsunuzdur. Lavabo tıkanıklıkları basit tıkanıklıklar gibi görünse de bazen ciddi sonuçları olabiliyor. Lavabo tıkanıklığını acemice açma çabamız bazen bize zarar verirken bazen tesisata zarar veriyor. Mutfak lavabosuna genellikle örgü şişi sorarak açmaya çalışan hanımlar gider borusunu delerek pis suyun evin içine sızmasına bile sebep olabiliyorlar.

Bu ve benzeri durumlarda açma için hemen arayın gelelim. Tıkanmaya sebep olan nesneyi bulup yerini tespit edip tesisatı güvenli bir şekilde temizleyelim. Sizde huzurla normal hayatınıza dönebilirsiniz.

Çerkezköy lavabo açma iletişim

Telefon numaramız: 0543 578 71 52

Web sitemizin iletişim sayfası için tıklayın

Facebook sayfamız için burayı tıklayın

 

Call Now ButtonAramak için TIKLAYINIZ