Çerkezköy lavabo tıkanıklığı açma

Çerkezköy lavabo tıkanıklığı açma

Çerkezköy lavabo tıkanıklığı açma

Çerkezköy lavabo tıkanıklığı açma, banyo küveti, mutfak lavabosu, tuvalet lavabosu, umumi lavabolarınız mı tıkandı, bir çok yöntem denemenize rağmen açamadınız mı? Hemen arayın açalım. Tıkanıklığın bulunduğu yeri tespit edip, tıkayan kiri tespit edip hemen açma işlemini gerçekleştirelim. Kameralı Su Tesisatı olarak bizler uzun yıllardır profesyonel olarak sıhhi tesisat ve gider açma işlemi gerçekleştiriyoruz. Tıkanan lavabolar ev ve iş yerlerinde büyük problemlere sebep oluyor. İşlerin aksamasına, sağlığın ve hijyenin bozulmasına sebep oluyor. Lavabolarla ilgili ne kadar dikkatli olsak bile zaman zaman tıkanmalarla karşılaşabiliyoruz. Bu gibi durumlarda hemen bizi irtibat numaramızdan arayarak destek alabilirsiniz. Kameralı su tesisatçısı tel: 0543 578 71 52

Çerkezköy lavabo tıkanıklığı açma
Çerkezköy lavabo tıkanıklığı açma

Çerkezköy lavabo tıkanıklığı açma

Lavabolar mutfaklarımızda, banyolarımızda, tuvaletlerde bulunan ve gün içinde en çok kullandığımız alanlardan biridir. Büyük küçük hepimiz, ister evde ister iş yerinde bir şey yemeden önce elimizi yıkar, yedikten sonra yıkarız. Yemek yaparken gıdaları yıkar, yemek yedikten sonra bulaşıkları yıkarız. Yüzümüzü sabunlar, saçımızı tarar, dişlerimizi fırçalar, cildimize bakım yaparız. Kişisel bakımımızı ve ev hijyenini düşündüğümüzde ne kadarda çok işi lavaboda yapıyoruz farkında mısınız? Lavabo hijyeni, lavabo borularının hijyeni sağlığımız için çok önemli. Lavabo borularının tıkanması, yavaş akması da büyük problem ortaya çıkarıyor.

Lavabolar kullanıldığı yere göre farklı sebeplerle tıkanabiliyor. Mutfakta gıdaların kabukları, banyolarda saç kılları ve vücut yağları, tuvaletlerde tuvalet kağıdı parçaları, sabun artıkları lavaboların tıkanmasına sebep oluyor. Çok çeşitli sebeplerle lavabolarımız tıkanabiliyor. Kullandığımız bilindik maddelerle bazen açamıyor, bazende kazalara sebep olabiliyoruz. Tıkanıklığı açmak için her zaman bir uzman desteğine ihtiyacımız oluyor.

Lavabo tıkanıklıklarını nasıl açıyoruz?

Tıkanan lavaboları neyin tıkamış olduğunu kameralı cihazımızla boru içine kamera yerleştirerek tespit ediyoruz. Tıkayan şey bir beton parçası yada saç kıllarıyla toplanmış sabun artıkları olabilir. Islık mendil kağıt havlu parçaları vücut yağları bunların hepsi lavaboların tıkanmasına sebep olan şeyler. Bunların hepsi evin hijyenini ve evin düzenini bozuyor. Biz bunlara itina ile müdahale ediyoruz. Kameralı teçhizatımız ile boruyu tıkayan nesneyi çıkarıyor, boru içini tamamen yıkıyoruz. Bu sayede boru içinde biriken pis sular artık koku yapmıyor. Boru yavaş akmıyor ve tıkanmıyor. Açma işleminden sonra yıkama işlemi de gerçekleştiriyoruz. Titiz çalışmamız sayesinde uzun yıllar rahat ediyorsunuz. Her türlü tıkanıklık açma konusunda hizmetinizdeyiz. Bir telefon kadar yakınız.

Çerkezköy lavabo tıkanıklığı açma iletişim

Telefon numaramız: 0543 578 71 52

Web sitemizin iletişim sayfası için tıklayın

Facebook sayfamız için burayı tıklayın

Call Now ButtonAramak için TIKLAYINIZ