Çerkezköy makine ile tıkanıklık açma

Çerkezköy makine ile tıkanıklık açma

Çerkezköy makine ile tıkanıklık açma

Çerkezköy makine ile tıkanıklık açma hizmeti için Kameralı Su Tesisat ekibini hemen arayın. Tıkanıklığa neyin sebep olduğunu kameralı cihazımızla tespit ediyor, tıkanıklığı en az zararla gideriyoruz. Lavabo tıkanıklıkları, tuvalet tıkanıklıkları, kanalizasyon tıkanıklıkları hepimizin canını sıkan, asla yaşamak istemediğimiz ama bazen karşılaştığımız bir şeydir. Hiçbirimiz bunu yaşamak istemeyiz. Evimiz, iş yerimiz, tuvalet ve banyomuz kirlenir. Her yeri kötü koku kaplar ve hijyenimiz bozulur. Hem kokusu, hem görüntüsü, hem kir pisi evimizi mahveder. Hemen düzeltilmesini ister bunun için çare ararız. Bazen çare ararken çeşit çeşit yollara başvurur ama bir türlü tıkanıklığın giderilmesini sağlayamayız. Onca emek onca para boşa gider.

Bunun sebebi tıkanıklığa neyin sebep olduğunu bilememizdir. Bazen tıkanıklığa sebep olan şey bir temizlik bezi olabileceği gibi bazen ıslak mendil, bazen beton parçaları buna sebep olabilir. Bunların hepsi bir sorun teşkil eder ve hiçbirini kendi çabamızla tıkandığı yerden çıkaramayız. Kirli, pis su eve doğru ilerler ve her yer kirlenir. Kabus dolu dakikalar yaşarız. Kokusu da cabası. Bunlarla kendi başınıza uğraşmayın. Çok makul ücretlerle profesyonel ekibimizle ve cihazlarımızla tıkanıklığın ne olduğunu tespit ediyor, tıkayan maddeye göre bir açma yöntemi izliyoruz.

Çerkezköy makine ile tıkanıklık açma
Çerkezköy makine ile tıkanıklık açma

Çerkezköy makine ile tıkanıklık açma

Çerkezköy’de  makine ile tıkanıklık açma çalışmalarımız uzun yıllardır devam ediyor. Makine ile ev ve iş yerinize gelerek tıkanıklığın nedenini tespit ediyor, açma işlemini gerçekleştiriyor ve sizi kabus gibi bir durumdan kurtarıyoruz.

Bazen kanalizasyon boruları binadan gelen mutfak çöpleri, banyo ve lavabolardan gelen kıllar, bazen tuvalete kaçan ped ve ıslak mendiller sebebiyle tıkanır. Bir şey boru içini daraltır, sonradan gelen maddeler tamamen kapanmasını sağlar. Özellikle yeni evlerde boru içine düşen ıslak beton boru içinde kuruyarak borunun tıkanmasına sebep olur. Tıkanıklığın tam olarak nerede olduğunu tespit edememek ise ayrı bir problem. Beton parçası tuvalet kağıtlarını, saçları, mutfak çöplerini yanına alarak kocaman bir tıkaç oluşturur. Bu sebeple borudan bir damla su gitmez hale gelir. Evin mutfak, banyo ve lavabolarında harcanan su boruyu doldurur eve taşmaya başlar. Bu andan itibaren panik havası başlar ve olan pislik eve gelir. Böyle durumlarda Çerkezköy’de ve çevre ilçelerde bir telefonla anında geliyor açma işlemini tamamlayıp hızlıca bitiriyoruz.

Makine ile tıkanıklık açmanın avantajları

Makine ile tıkanıklık açmamızın sebebi kamera ile tıkanmaya sebep olan nesneyi tespit edip daha sonra cihazla kolayca açıyoruz. Tıkanıklığın tam olarak hangi noktada olduğunu buluyor işlemi kolayca gerçekleştiriyoruz. Bazen tıkanmaya sebep olan bir bez parçası ise bezi makine ile çekip alıyoruz. Bazen beton parçaları tıkanmaya sebep olduğunda iterek topaklanmış tıkacı çözüyoruz. Yani tıkanmaya sebep olan şeye göre bir açma işlemi gerçekleştiriyor anında suyun boşalmasını sağlıyoruz. Evinizde hijyenik bir temizlik yaparak bu durumu yaşanmamış sayabiliyorsunuz. Koku, kir, pislikle uğraşmak yerine hemen bizi arayın. Bize ulaşmak için aşağıdaki irtibat bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınız.

Çerkezköy petek temizleme iletişim

Telefon numaramız: 0543 578 71 52

Web sitemizin iletişim sayfası için tıklayın

Facebook sayfamız için burayı tıklayın

Call Now ButtonAramak için TIKLAYINIZ