Çerkezköy mutfak tıkanıklığı açma

Çerkezköy mutfak tıkanıklığı açma

Çerkezköy mutfak tıkanıklığı açma

Çerkezköy mutfak tıkanıklığı açma, Kameralı Su Tesisat’ın işi. Biz uzun yıllardır mutfak lavabosu, banyo lavabosu, gider açma konusunda profesyonel olarak çalışıyoruz. Çalışmalarımızı profesyonel ekibimizle, son teknoloji cihazlarımızla, titizlikle yapıyoruz. Mutfak lavabosu tıkanması evde büyük bir problem oluşturur. Hafife alınmaması gereken ciddi bir konudur. Mutfak lavabosu tıkandığında genellikle kadınlar şiş ve benzeri ince uzun şeyler sokarak lavaboyu açmaya çalışır. Bu ince sivri şeyler gider borusunu deler ve evin içine pis suyun sızmasına sebep olur. Bazı mutfak lavabolarının altı görünmez görünmeyen yerlere su sızıntısı yapar. Evin yavaş yavaş rutubetlenmesine ve duvar betonlarının bozulmasına sebep olabilir.

Mutfak lavabosunu açmak isterken yaralanan bir genç kız haberini de mutlaka görmüşsünüzdür. Mutfak lavabosu tıkandığı için marketten aldığı lavabo açıcıyı lavaboya döken genç kız sıcak su döktüğü anda patlayan madde ile yüzünü kaybetmişti. Madde boru içinden yukarı doğru patlayarak yüzüne gözlerine sıçramış ve büyük bir yara almıştı. Bu ve benzeri durumlar mutfak lavabosu tıkanıklığını ciddiye almamız gerektiğini gösteriyor. Mutfak lavabosu tıkanıklığı yaşıyorsanız hemen 0543 578 71 52 nolu hattımızı arayın.

Çerkezköy mutfak tıkanıklığı açma
Çerkezköy mutfak tıkanıklığı açma

Çerkezköy mutfak tıkanıklığı açma

Çerkezköy mutfak lavabo tıkanıklığı açma denilince Tekirdağ Çerkezköy bölgesinde akla ilk biz geliyoruz. Uzun yıllardır bu işi yapıyor olmamız sebebiyle geniş bir çevre edindik. Bu güne kadar yüzlerce ev ve iş yerine çeşitli hizmetler verdik. Müşteri memnuniyetini ve yapılan işin kalitesini ön planda tutuyoruz. Bu güne kadar mutfak lavabosu açma, lavabo açma, gider açma, kanalizasyon açma konusunda çalışmalar yaptık. Evinizi kirletmeden, duvarı, zemini kırmadan su sızıntısını tespit ediyor, giderlerinizi açıyoruz.

Mutfak lavabosu açmak profesyonellik ister. Mutfak lavaboları genellikle diğer lavabolara göre daha sık tıkanır. Günde üç defa yemek yediğimiz için günde üç defa mutfak lavabosunda yiyecekler yıkanıyor, tabaklar yıkanıyor ve lavabo çok sık kullanılıyor. Genellikle çay atıkları, gıda çöpleri, yağlı tavaların yağı hepsi lavaboya akıyor. Yağlar çöplerle birleşerek yoğunlaşıyor, katılaşıyor ve lavaboyu tıkıyor. Bu kirlerle oluşan tıkaç bazen daha derinde olabiliyor. Ana gider borusuna yakın yerde oluşan tıkanıklıklar içine sokulan ince uzun sivri şeylerle veya marketten alınan maddelerle açılmaya biliyor. Bu da lavaboyu kullanılmaz hale getiriyor. Günde en az üç defa kullanılan bu lavabo kullanılamayınca evde bütün işler aksıyor.

Titizlikle temizliyoruz,

Bu ve benzeri durumlarda tıkanıklığın nerede olduğunu tespit ediyoruz. Tıkayan maddeyi tespit ediyoruz. Boruları sökmeden, herhangi yanıcı bir madde kullanmadan tıkanıklığı çözüyor, boru içini temizliyor ve ilk günkü gibi kullanışlı bir hale getiriyoruz. Sizde Tekirdağ Çerkezköy bölgesinde yaşıyorsanız, mutfak veya banyoda lavabo tıkanıklığı sorunu yaşıyorsanız hemen bizi arayın. Hemen adresinize gelelim ve cihazlarımızla tıkanıklığı açalım.

Çerkezköy mutfak tıkanıklığı açma için iletişim

Telefon numaramız: 0543 578 71 52

Web sitemizin iletişim sayfası için tıklayın

Facebook sayfamız için burayı tıklayın

Call Now ButtonAramak için TIKLAYINIZ