Çerkezköy petek temizleme

Çerkezköy petek temizleme

Çerkezköy petek temizleme

Çerkezköy petek temizleme, Tekirdağ ve Çerkezköy bölgesinde bizim işimiz. Profesyonel kombi ve petek bakımı, petek temizleme, ısıtma tesisatı temizliği, petek iç dış temizleme işlerinizi yılların tecrübesine sahip ekibimizle yapıyoruz. Kombi petek temizleme, kombi bakımı, petek temizleme konusunda uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Çerkezköy ilçesinde bu güne kadar yüzlerce ev ve iş yerinin petek temizleme işini biz yaptık. Çerkezköy petek temizleme hizmetimiz için 0543 578 71 52 nolu hattan bizi arayabilirsiniz.

"<yoastmark

Çerkezköy petek temizleme

Neden kombi sürekli yandığı halde evimiz ısınmıyor? Neden petek temizleme işi yapıyoruz? Petek temizleme işine neden ihtiyaç duyulur? Petek temizliği daha ekonomik ısınma, daha sağlıklı bir ev ortamı için şarttır. Kombi peteklerinin iç ve dış kısımlarında zaman içinde tozlanma, küflenme oluşur.

Evin pencereleri ve kapıları uzun süre kapalı tutulduğunda evde tozsu ve küfsü bir koku olur. Bu koku ve toz biz evin içinde uzun süre yaşadığımızda artık burnumuz tarafından hissedilmez hale gelse de sağlığımızı tehdit eder. Hem kombinin daha ekonomik ısıtması hemde sağlık açısından peteklerin temizlenmesi çok önemlidir.

Kombi peteklerinin iç kısmında suyun dolaşım yaptığı alanlar bulunur. Bu alanlarda zaman içinde kireç, küf, demir tozları birikerek kombi peteklerini tıkar. Peteklerin içinde siyah, kötü kokan bir çökelti oluşur. Bu çökelti çamurumsu bir şekil alır ve sıcak suyun peteklerin içinde dolaşmasını engeller veya yavaşlatır. Bu olumsuz durum evin ısınmamasına, kombinin boşu boşuna yanmasına sebep olur. Petek içi temizliği kaliteli ısınma ve ekonomik ısınma anlamında çok önemlidir.

Peteklerin iç temizliği,

Petek dış temizliği de iç temizliği kadar önemlidir. Peteklerin üzerindeki ızgaranın altına, yanlarına, peteklerin içindeki kanal aralarına tozlar çöker, buharla birlikte islenme oluşur, evin içindeki buharlanma ve tozlanma birleşerek kombi peteklerinin içine ve üzerine yapışır. Kombi petekleri yandıkça üzerindeki tozlar ve küfsü kokular buharla birlikte eve yayılır. Akciğer sağlığını tehdit edecek duruma gelir. Küflü, isli ve tozlu bir tabaka peteklerin içine ve üzerine yapışır. Çerkezköy petek temizliği ekibi olarak peteklerin hem iç kanallarında hem dış yüzeylerinde mükemmel temizlik yapıyoruz.

Peteklerin iç kısmını suyla ve petek temizleme makinesi ile yıkayarak çamurumsu çökeltiden peteklerin iç kısmını arındırıyoruz. Peteklerin dış kısmını buharlı püskürtme makinesi ile yıkayarak tertemiz kokmasını sağlıyoruz. Evimizin en önemli parçalarından biri olan petekler temizlikle birlikte daha sağlıklı, daha temiz, daha ekonomik bir şekilde ısınıyor. Her yıl düzenli olarak temizlik yaptırdığınızda ne kadar ekonomik olduğunu ve ne kadar sağlıklı olduğunu sizde hissedeceksiniz. Evinizde bunun farkını gördüğünüzde her yıl düzenli olarak sizler bizi arayacaksınız. Titiz bir çalışma ile petekleri sıfırdan kurulmuş gibi verimli hale getiriyoruz. Hemen petek temizleme hizmeti almak için Çerkezköy petek, kombi temizleme ekibimize ulaşın. Aşağıdaki kanallardan bize ulaşabilirsiniz.

Çerkezköy petek temizleme iletişim

Telefon numaramız: 0543 578 71 52

Web sitemizin iletişim sayfası için tıklayın

Facebook sayfamız için burayı tıklayın

Call Now ButtonAramak için TIKLAYINIZ