Çerkezköy petek temizliği

Çerkezköy petek temizliği

Çerkezköy petek temizliği

Çerkezköy petek temizliği, kombi bakımı, petek bakımı, petek iç dış temizliği Kameralı su tesisatı ekibinin işi. Kameralı su tesisatı ekibi olarak Tekirdağ ve ilçelerinde uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Kombi peteklerinin iç ve dış kısmında tam bir temizlik yaparak daha verimli ısınmasını sağlıyoruz. Peteklerin iç kısmında kanallarda biriken tortu, kireç, demir tozlarını makineyle temizleyerek boşaltıyoruz. Pırıl pırıl temizlenen petekler daha iyi ısı veriyor ve kombi harıl harıl yanarken paranız çöpe gitmiyor. Bizi arayın paranızı çöpe atmayın.

cerkezkoy-petek-temizligi
çerkezköy petek temizliği

Çerkezköy petek temizliği

Soğuk kış günlerinde kombiyi yükseltmeye bir taraftan elimiz varmazken bir taraftan üşümek istemeyiz. Kombi ayarını yükselttikçe kabaran fatura canımızı sıkar. Fatura kabardıkça kabarır ama evde pek ısınmaz. Peteklerin üstü ısınır altı buz gibi olur. Bazen eş dost suyunu boşaltın o zaman ısınır der suyunu boşaltırız yine aynı manzara ile karşı karşıya kalırız. Bunun sebebi peteklerin iç yüzeyinde biriken tortulardır. Demir tozları, suyun kireci, küfler peteklerin kanallarını tıkar. Sıcak su dolaşımı zayıflar ve peteklerin alt kısmı dolu olduğu için sıcak su hiç temas edemez o yüzden peteklerin altı soğuk üstü ılık olur. Bu evin ısınmasına yetmez. Bu gibi durumlarda, hatta durum bu hale gelmeden önce yıllık düzenli olarak bizi arayıp petek temizliği yaptırmanız doğalgaz faturanızın daha ekonomik olmasını sağlayacak ve daha güzel ısınmanızı sağlayacaktır.

Petek temizliği sağlık açısından çok önemli!

Petek temizliği gerçekten sağlık açsından çok önemli. Peteklerin iç kanallarının ısınması faturamızın az gelmesi ve ısınma ihtiyacımızın giderilmesi için ne kadar önemli ise peteklerin dış yüzeyinin temizlenmesi de aldığımız nefesin kalitesi açısından çok önemli.

Günümüzde akciğer sağlığı, ruh beden sağlığı için nefes almanın, doğru nefes almanın ve temiz havanın önemi her geçen gün daha çok vurgulanıyor. Evimizin içindeki havanın kalitesi gerçekten çok önemli. Kışın peteklerin içinde sıcak su dolaşırken peteklerin üzerine yapışan is, toz, kir buharlaşarak havaya karışır. Peteklerin yakınına geldiğinizde ilginç bir koku hissedersiniz. Kokuyla ve havayla birlikte gözle görülmeyen tozlar, bakteriler ciğerlerimize işler. Evi havasız, boğuk hissederiz. Evi havalandırsak bile kısa süre sonra bu ilginç his tekrar oluşur. Bunun sebebi peteklerin dış yüzeyinin kirli olmasıdır. Peteklerin duvara paralel olan ve en çok görünen kısmı temiz görünebilir, temiz olabilir. Peteklerin üzerindeki ızgarayı kaldırdığınızda göreceksiniz ki peteklerin iç kısmı berbattır. Kirli, isli ve tozludur. Bunun temizlenmesi sağlık açısından çok önemlidir.

Kameralı su tesisatçısı ekibi olarak Tekirdağ bölgesinde uzun yıllardır kombi ve petek bakımı, kombi petek temizliği yapmaktayız. Sağlığınız ve bütçeniz için düzenli olarak kombi ve petek temizliği yaptırın. Profesyonel petek temizleme hizmeti için Çerkezköy’de bir telefon kadar yakınız. Hemen arayın gelelim.

Çerkezköy petek temizliği iletişim

Telefon numaramız: 0543 578 71 52

Web sitemizin iletişim sayfası için tıklayın

Facebook sayfamız için burayı tıklayın

 

Call Now ButtonAramak için TIKLAYINIZ