Çerkezköy Pimaş Açma

Çerkezköy Pimaş Açma

Çerkezköy Pimaş Açma

Çerkezköy pimaş açma, gider tıkanıklığı açma konusunda profesyonel ekip son teknoloji cihazlarla çalışıyoruz. Pimaş: PVC cam pencere, PVC yapı elemanları üreten bir markanın ismidir. Bu PVC madde Türkiye’de Pimaş firması ile bilinir hale geldiği için jenerik markalaşmıştır. Günlük hayatta sık sık kullanılarak bir süre sonra PVC yapı elemanlarına Pimaş denir hale gelmiştir. PVC maddesi ile yapılmış zemin giderlerine konulan kapağa da verilen isimdir.

Son yıllarda tamamen zemin giderine konulan kapağa Pimaş denmeye başlanmıştır. Pimaş zemin gideri kapakları da ev ve iş yerlerinde sık sık tıkanan kapaklardan biridir. Açılması oldukça zahmetlidir. Zemine gömülü halde durduğu için çoğu zaman mutfak lavabosunu açtığımız cisim ve maddelerle açmayı da başaramayız.

Pimaş tıkanıklığı sık sık yaşanır. Özellikle restoranların mutfaklarına, geniş evlerin, villaların mutfaklarına pimaş gideri konur, hemen hemen her evin balkonunda pimaş gideri bulunur. Bu giderler zeminde bulunduğu için sık sık zeminle birlikte kirlenir. Zemini yıkarken bir araya toplanan, kir, toz, kıl ve çöpler suyla birlikte pimaş giderine gelir, su akar gider, çöpler tıkanır kalır. Genellikle bu tıkanma durumu pimaş kapağı açıldığında gözle görünen kısımda değil pimaş giderinde bulunan ilk boru dönemecinde oluşur. Gözle görünebilen bir yer olmadığı için bu gideri açmak için uzman desteğe ihtiyaç duyulur. Pimaş gideriniz tıkanıyorsa hemen bizi arayın gelelim. İrtibat 0543 578 71 52

Çerkezköy Pimaş Açma

Çerkezköy Pimaş Açma

Tekirdağ Çerkezköy’de pimaş tıkanıklıklarını açıyoruz. Yarım saat gibi kısa bir süre içinde ev ve iş yerinize geliyor, tıkanıklığa sebep olan cisimleri tespit ediyor, tıkanıklığa sebep olan cisme göre açma işlemi gerçekleştiriyoruz. Tıkanmaya sebep olan şeyler bazen bir bez parçası olabilir, bazen gıda çöpleri, bazen saç kılları sebep olabilir. Genellikle saç kılları, çöplerle birleşerek büyür ve çöpler sertleşir. Taşlaşan katılaşan bir çöp birikintisi oluşur. Yerde toplanan toz ve çöplerde tıkayabilir.

Pimaş borusunda pis koku, su birikintisi oluşur. Su normal bir şekilde akıp borunun içinde biriktiği için zaman içinde koku yapar. Sürekli pimaş giderine su dökmeseniz bile su birikintisi oluştuğu için pis koku oluşur. Pis koku sebebiyle mutfak veya balkonu ne kadar temizleseniz de temizlik hissini yaşayamazsınız. Bu sebeple pimaş tıkanıklıkları özellikle restoranlarda çok tehlikelidir.

Çerkezköy pimaş açma iletişim

Pimaş tıkanıklıkları, boru tıkanıklıkları, gider tıkanıklıkları konusunda kamera ile çalışıyor tıkanıklığa sebep olan şeyi görerek buna göre bir çözüm sunuyoruz. Sorunun ne olduğunu bilince, tıkanmanın nerede olduğunu görünce çözümde hızlıca geliyor. Kırmadan, dökmeden, tadilata gerek kalmadan giderlerinizi açıyoruz. Bu ve benzeri durumlarda bir telefon kadar yakınınızdayız. Tekirdağ, Çerkezköy ve diğer ilçelerde yarım saat ile bir saat arasında yerinize geliyor hızlıca sorunu çözüyoruz. Güler yüzlü hizmet, profesyonel çözümler Kameralı Su Tesisat firmasında.

Telefon numaramız: 0543 578 71 52

Web sitemizin iletişim sayfası için tıklayın

Facebook sayfamız için burayı tıklayın

Call Now ButtonAramak için TIKLAYINIZ