Çerkezköy robotla tıkanıklık açma

Çerkezköy robotla tıkanıklık açma

Çerkezköy robotla tıkanıklık açma

Çerkezköy robotla tıkanıklık açma, kapalı boru temizliği, mutfak ve banyo lavabosu, zemin gideri temizliği, kanalizasyon tıkanıklığı açma gibi hizmetleri Kameralı Su Tesisatçısına bırakın. Başarılı ustalarımız, çalışkan, güler yüzlü ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımızla tıkanıklıkları anında açıyoruz. Tıkanıklıklar ev ve iş yerlerinde hayatımızı karartan en kötü kazalar. Boruların tıkanmasına asla tahammülümüz olamaz gün boyunca defalarca ellerimizi yıkıyor, defalarca bir şeyler yıkıyoruz. Mutfakta sebze meyve, lavaboda el yüz temizliği, tuvalette elleri yıkama gibi su kullanımları gider borusunun dolmasına sebep oluyor, taşıyor. Giderin tıkanma sebepleri ise tıkanan yere göre değişiklik gösterebilir. Tıkanma sebebi ne olursa olsun bir telefon kadar yakınınızdayız. Tıkanıklık açma talebi için 0543 578 71 52 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Çerkezköy robotla tıkanıklık açma
Çerkezköy robotla tıkanıklık açma

Çerkezköy robotla tıkanıklık açma

Kameralı su tesisatı olarak bizler Tekirdağ ilçeleri ve Çerkezköy’de uzun yıllardır tıkanıklık açma konusunda çalışıyoruz. Uzun yıllardır çalışmış olmanın kazandırdığı tecrübe, son teknoloji cihazlarımızla problemi anında çözüyoruz. Tıkanmaya sebep olan cisimlere göre açma işlemi gerçekleştirerek evde tadilata, toz toprak, inşaat işlerine gerek kalmadan tıkanıklığın açılmasını sağlıyoruz. Tıkanıklık açma robotu dediğimiz kameralı tıkanıklık açma cihazlarıyla cismi görerek çekip çıkarıyoruz.

Tıkanıklıklara bazen bir bez parçası sebep olurken bazen suda erimeyen kağıt mendiller, ıslak mendiller, kadın pedleri, çocuk bezleri sebep olabiliyor. Vücut kılı, saç kılı, vücut yağı ile birleşerek büyük bir tıkanma oluşturabiliyor. Tüm bu tıkanmalarda kısa sürede çözüm bularak evinizi, iş yerinizin giderlerini eskisi kadar temiz ve kullanışlı hale getiriyoruz.

Tıkanıklıklar kabusunuz olmasın!

Tıkanıklıklar ev, iş yerlerinde kabusumuzdur. Tıkanan borular pis suyun mekanın içine doğru taşmasına sebep olur. Pis sulardaki mikroplar, gözle görünen pislikler hayatımızı alt üst eder. Özellikle zemin katlarda akıntının yavaş olduğu dairelerde tıkanma sık sık yaşanır. Sokaktaki ana boruya ulaşamayan katı cisimler borunun içini doldurur. Boru içinde biriken cisimler suyun akmasına engel olur. Bazen tamamen kapanmasa da bazen boru içinde biriken pis su evin içine koku yayar. Kötü koku ile baş etmek çok zordur. Hastalık yapar, evdeki hijyen hissini yok eder. Mutfak giderleri, banyo giderleri, tuvalet giderlerinde, lavabo giderlerinde de aynı durum söz konusu olabilir. Binanın ana borusuna ulaşmadan boru içinde biriken pislikler suyun bir kısmını boru içinde tutar, bekleyen pis su koku yayar. Sadece tıkanma durumlarında değil, kötü koku durumların da yardımcınız biziz. Evinizin hijyeni bizim için önemli. Bina ömrü ve kendi sağlığınız için bizi arayın.

Çerkezköy robotla tıkanıklık açma iletişim

Telefon numaramız: 0543 578 71 52

Web sitemizin iletişim sayfası için tıklayın

Facebook sayfamız için burayı tıklayın

Call Now ButtonAramak için TIKLAYINIZ