Çerkezköy wc açma

Çerkezköy wc açma

Çerkezköy wc açma

Çerkezköy wc açma, Çerkezköy wc tıkanıklığı açma, klozet, tuvalet açma, tıkanan gider borularını açma bizim işimiz. Her türlü tuvalet tipindeki tıkanıklıkları profesyonel olarak açıyoruz. Teknolojiyi takip eden, deneyimli ustalarımızla en zor tıkanıklıkları bile hızlıca açıyoruz. Tıkanıklıklar, taşan tuvalet, sızan pis su veya temiz su boruları artık kabusunuz olmasın. Arayın hemen gelelim. Bir telefonla Tekirdağ Çerkezköy ve tüm ilçelerdeyiz. Bu güne kadar yüzlerce ev ve iş yerine hizmet verdik ilginiz için teşekkür ederiz. Çerkezköy tuvalet tıkanıklığı açma servisi 0543 578 71 52

Bir ev yada iş yerinde yaşanabilecek aksiliklerin en büyüğü tuvalet tıkanıklığıdır desek doğru olur. Ev yangınından sonra gelebilecek en büyük kaza tuvalet taşmasıdır. Her ikisi de eşyalarınızı ve evinizdeki huzuru mahveder. Taşan tuvalet kötü kokuya, bakteri ve virüslerin yayılmasına sebep olur. Bazen tuvaletin neden taştığını bilemeyiz ve açamayız. Tuvaletin tıkanmasına sebep olan bir çok şey vardır. Bunları bilmek kolayca açmamızı sağlar.

Çerkezköy wc açma
Çerkezköy wc açma

Tuvaleti tıkayan bir çok sebep vardır. Bunların en meşhur olanı tuvaleti tıkayan bez ve tek kullanımlık atıklardır. Tek kullanımlık atıklar tuvalet kağıdı, ıslak mendil, kadın pedi olabilir. Bazen yeni binalarda bina iç dekorasyonu yapılırken ıslak haç içine düşebilir ve daha sonra bu ıslak harç içinde kuruyarak saç kılı, tuvalet kağıdı, ıslak mendil gibi pislikleri takıp bir çöp yumağı oluşturabilir. Boru içinde beton parçalarına takılarak oluşan çöp yığını tuvaletin tıkanmasına sebep olur. Tuvaletin tıkanmasına sebep olan diğer bir etmende elde yıkanan bezlerin yanlışlıkla durulama suyuyla birlikte tuvaletin içine kaçması olur. Bez boruların dönemeç yerlerine takılarak boruyu tıkar. Sokaktaki ana kanalizasyon borusuna ulaşamadığı için bina içindeki ince borularda tıkanıklığa sebep olur.

Tuvalet tıkanıklıkları vücut yağı, atık tek kullanımlık maddeler, saç kıllarıyla birleşir ve inanılmaz bir şekilde suyun gitmesine engel olur. Su akmayınca tuvalet borusunun içinde biriken su koku yapmaya ve taşmaya başlar. Yavaş akan tuvalet boruları da aslında büyük problemdir. Bazen tuvaletin yıkanmış olduğu halde koktuğunu görürsünüz. Temizlenmiş tuvalet doğru tesisata sahip ise asla kokmaz iken bazı tuvaletler yıkanmış olduğu halde kokar. Kötü kokunun sebebi boru içinde biriken sudur. Suların birikmesinin sebebi bazen hatalı tesisat kurulumu iken bazen boru içlerinin tıkanmasıdır.

Çerkezköy wc açma işlemini nasıl yapıyoruz?

Ev ve iş yerlerine kısa sürede gelerek tıkanıklığa neyin sebep olduğunu kameralı ekipmanlarımızla tespit ediyoruz. Tıkanmaya sebep olan şey bir bez ise çekip çıkarıyor, tıkanmaya sebep olan şey biriken kirler ise iterek boşalmasını sağlıyor daha sonra tazyikli su ile sokaktaki ana kanalizasyon borusuna kadar tamamen temizlenmesini sağlıyoruz. Tüm bunları yapabilmek için profesyonel işçiliğe ve dayanıklı, son teknoloji ekipmanlara ihtiyaç var. Tıkanıklık açma işlemleri ile ilgili tüm ekipman elimizde bulunmakta.

Ev ve iş yerlerinizdeki tıkanıklıklar kabusunuz olmasın. İşleriniz aksamasın ve hijyeniniz bozulmasın. Tuvalet tıkanıklığı durumunda hemen bizi arayın. Bir telefon kadar yakınız ve kısa sürede yerinize gelerek probleminizi çözüyoruz. Kameralı Su Tesisatı Çerkezköy’ün en başarılı tesisatçısıdır.

Çerkezköy wc açma iletişim

Telefon numaramız: 0543 578 71 52

Web sitemizin iletişim sayfası için tıklayın

Facebook sayfamız için burayı tıklayın

Call Now ButtonAramak için TIKLAYINIZ