Çalışma Saatlerimiz
  • Monday 7.00 - 24.00
  • Tuesday 7.00 - 24.00
  • Wednesday 7.00 - 24.00
  • Thursday 7.00 - 24.00
  • Friday 7.00 - 24.00
  • Saturday 7.00 - 24.00
  • Sunday 7.00 - 24.00

Tıkanıklık Açma

Evinizin her alanında bulunan gider boruları sağlam yapıda olmayabilir. Bilinçsiz atıklar nedeni ile tıkanan ve zarar gören mutfak lavabo masraf açma işlemi yapılacak alanda tek suçlu borular değildir. Mutfak lavabosuna atılan yiyecek artıkları, wcye atılan hela kâğıtları ve lavaboda biriken saç kılları zamanla taş hacmi halinde boruları tıkar. Sizlere vermiş olduğumuz mutfak lavabo gider açma hizmetimizle, ileri boyutta yaşanacak sorunların önüne geçiyoruz. Hedeflerimiz içinde sizlere kaliteli hizmet vermek olup, sorunlarla bir başınıza kalmanızı engelliyoruz.

Mutfak Lavabosu Nasıl Tıkanır?

Mutfak en çok kullanılan ve her öğünde ayrı hazırlıkların lavaboda yapıldığı ev yapı gereçleridir. Evyenizin kaliteli olması tıkanmayacağı anlamına gelmez. Sebzelerinizi yıkadığınızda kalan artıklar, bulaşık makinesine yerleştirmeden önce tabakta kalan yiyecekler zamanla lavabonun tıkanmasına sebep olur.

Banyo Lavabo Tıkanıklığı Nedenleri

Banyo kişisel bakım için en fazlaca ziyaret edilen yerler arasındadır. Saçlarınızı taradığınızda, elleriniz kirlendiğinde ya da bahçe bakımı sonrası toprağı temizlemek istediğinizde lavaboyu kullanırsınız. Biriken bu kirler minik görünse de, el yıkama sabunları ve diğer malzemeler bu atıkların borularda birleşmesine, bütünleşmesine ve sert büyük bir kitle haline gelmesine niçin olur. Boruların çağı ise bazen bu büyük atıklara ehil gelmez. Geçişin tıkanması ile sıkıntı yaşamanız muhtemeldir. Binada fazlaca konutun olması ve her konutun bilgisizce gidere yabancı maddeleri atması bina tesisatında hasar yaratır.

Neden Biz?

Lavabo tıkanıklığını tespit etmek için özel cihazlarımızı kullanıyoruz. Bazı tıkanıklıklar boruda çatlama meydana getirir ve su sızıntısı tespit edilmezse ciddi sorunlara neden olur.

Hizmetlerimiz